Kalıcı İyilik Hali- Kontenjan Dolmuştur,Bir sonraki Eğitim Haziranda :) Teşekkürler.

Kalıcı iyilik hali her zaman iyi hissetme durumunda olmak değildir. Gündelik olayların zorlayıcılığına karşı direnç geliştirmiş olmaktır. Çocukluktan gelen kök inançların bugün ayağına dolanmasına izin vermemektir.

Bunun için ilk adım çocuklukta karşılanmamış olan ihtiyaçların ne gibi kök inançlara, yani şemalara yol açtığını tespit etmektir. İKinci adım ise harekete geçmektir. Çünkü beyin sadece davranışı ciddiye alır.

Katılımcılarla birebir ilgilenebileceğim küçük bir grup eğitimi  düzenliyorum. Bu eğitimi aslında 2 Nisan tarihinde düzenleyecektim ancak rahatsızlandığım için 15 Nisan’a erteledim. Talep çok olduğu için 7 Mayıs’ta bir eğitim daha düzenliyorum.  İki tarihteki eğitimin içeriği de aynı olacak. 15 Nisan’da daha fazla boş yer var.

Tarih 15 Nisan Cumartesi 2017 ya da 7 Mayıs 2017 Pazar

Saat: 10:00-17:00

Yer: Günebakan Psikoloji, Nişantaşı

Kontenjan: 12 kişi

Ücret: 500 TL

İçerik:

  • İyilik halinin fizyolojisi
  • Şemaların tespiti
  • İşlev bozucu modların tespiti
  • İnsan ilişkilerinde sınır çizmenin önemi ve sınır çizebilme becerileri
  • Bilimsel kanıta dayalı yöntemlerle her şemanın nasıl onarılabileceği üzerinde durulması; Mindfulness ve uygulama alanı:duygusal yeme,kaygı yönetimi, öfke  yönetimi,kendine zarar verici davranışlar, toksik ilişkileri ısrarla sürdürme davranışının ardında yatanlar ve çözüm.

Eğitim zamanı yaklaştığında bir Whatsapp grubu oluşturup detayları paylaşacağım. Mesela kahvaltıyı hafif yaparak gelmeninizi isteyeceğim, öğle yemeğinde mindful yeme çalışacağız… Okunması için bir kitaptan bir bölüm vereceğim (kısacık korkmayın 🙂 ) gibi… Keyifli ve öğretici olacağına inanıyorum.

Kayıt için: terapidefteri@gmail.com adresine yazabilirsiniz.

 

Sevgiler…